akcesoria.net.pl Joanna Matyas
ul. Płotki 7, 86-005 Murowaniec
NIP: 9532222504 Regon: 093217997
502 121 121 (PN-SB: 9-19)
kontakt@akcesoria.net.pl
Panel Klienta:
Logowanie Rejestracja
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu 

1. Sklep internetowy Akcesoria Artystyczne prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedaż realizowana jest poprzez witrynę akcesoria.net.pl na terenie Polski oraz poza granicami kraju.


2. Właścicielem sklepu jest firma:


akcesoria.net.pl Joanna Matyas

ul. Płotki 7

86-005 Murowaniec

NIP: 9532222504

Regon: 093217997

zarejestrowana w CEIDG pod numerem 9532222504.


3. Zamówienia mogą składać wyłącznie klienci, którzy ukończyli 18 lat i są zarejestrowani w sklepie akcesoria.net.pl. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego danymi osobowymi niezbędnymi do realizacji zamówienia. Dokonując rejestracji Klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie do celów związanych z realizacją zamówienia swoich danych osobowych.


4. Transakcje zawierane za pośrednictwem sklepu internetowego akcesoria.net.pl są umowami kupna-sprzedaży, zaś ich potwierdzeniem jest paragon, dostarczany Klientowi wraz z zamówieniem.


5. Sklep akcesoria.net.pl zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach, gdy istnieje uzasadniona wątpliwość co do rzetelności złożonego zamówienia.


6. Zamówienie, za które nie wpłynie na konto płatność w ciągu 7. dni od daty złożenia, zostanie anulowane. Na prośbę Klienta możemy przedłużyć ten okres. Jeśli chcą Państwo zrezygnować z zamówienia bądź dokonać jego modyfikacji, proszę o kontakt.


7. Wszystkie ceny w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.


8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny, a także do czasowego zamknięcia sklepu internetowego.

9. Sklep akcesoria.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania zakupionego w nim towaru.


10. Klienci mają prawo do dokonywania zmian w swoim zamówieniu lub jego anulowania poprzez email/telefon, o ile nie zostało ono już wysłane. Wówczas Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru, o czym mowa niżej.


11. Wszystkie materiały znajdujące się na stronie internetowej sklepu akcesoria.net.pl, a w szczególności teksty, zdjęcia, opisy, układ graficzny stanowią wyłączną własność firmy akcesoria.net.pl Joanna Matyas i podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).

12. Kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, rozpowszechnianie w całości lub części wszelkich prezentowanych na stronie internetowej sklepu akcesoria.net.pl treści wymaga uprzedniej pisemnej zgody firmy akcesoria.net.pl Joanna Matyas, w przeciwnym razie stanowi naruszenie praw autorskich i spowoduje podjęcie czynności prawnych.

13. Sklep akcesoria.net.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych, do których umieszczono na niniejszej stronie internetowej odnośniki hipertekstowe (linki).

14. Sklep akcesoria.net.pl honoruje następujące sposoby płatności:

- Przelew bankowy

Nr konta.: 96 1140 2004 0000 3902 7590 3927 (mBank)

Nazwa konta: Joanna Matyas 86-005 Murowaniec ul. Płotki 7

Nazwa banku: mBank SA

 

Dane do przelewu zagranicznego: 

SWIFT: BREXPLPWMBK

PL 96 1140 2004 0000 3902 7590 3927

- Karta kredytowa

- Paypal (kontakt@akcesoria.net.pl)

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
W przypadku dokonywania płatności przez Dotpay, kwota do zapłaty zostanie przeliczona na PLN wg aktualnego kursu ogłoszonego przez NBP.

Informacje o rachunku bankowym sklepu zawarte są również w e-mailu wysyłanym do klienta sklepu zawierającym potwierdzenie i szczegóły złożonego zamówienia.


Płatność przy odbiorze.

15. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłki krajowe i zagraniczne) oraz firmy kurierskiej (przesyłki krajowe). Zamówienia wysyłane są do dwóch dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Koszt dostawy na terenie kraju ilustruje poniższa tabela:


  Zamówienie opłacone z góry Za pobraniem
Wartość
Zamówienia
Poczta polska
Rejestrowy
Priorytet
Poczta Polska
Rejestrowana
Ekonomiczna
Paczka MINI
Priorytetowa
Paczka MINI
Ekonomiczna
Kurier
DPD/UPS/
DHL
  Poczta
Polska
Kurier
0-99,99zł 8,5 zł 6 zł 10,5 zł 9,5  zł 15 zł   17 zł/ 21 zł
100-119,99zł 8,5  zł 6 zł 10,5 zł 9,5  zł 15 zł  
120-149,99zł gratis gratis 10,5 zł 9,5  zł 15 zł  
150-199,99zł gratis gratis gratis gratis 9,9 zł  
200-249,99zł gratis gratis gratis gratis 9,9 zł  
Powyżej 250zł gratis gratis gratis gratis gratis  


UWAGA: wysyłka narzędzi według wagi zgodnie z cennikiem poczty zostanie podana w formularzu zamówienia.
 
Koszt dostawy za granicę ustalany jest indywidualnie zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej i wynosi minimum 25zł.


16. Zamówienia realizowane są z chwilą zaksięgowania całej należności na koncie bankowym firmy bądź potwierdzenia chęci zakupu z płatnością przy odbiorze.

17. Na życzenie wystawiamy faktury VAT- prosimy o wybranie opcji Faktura podczas składania zamówienia. W przypadku niepodania takiej informacji, gdy zamówienie jest już wysłane, w celu uzyskania faktury konieczne będzie odesłanie nam paragonu.

Faktura zostanie wysłana elektronicznie w formacie PDF, na adres podany w zamówieniu. Akceptując regulamin wyrażacie Państwo zgodę na taką formę wysyłki faktur. Zgoda może zostać cofnięta już na etapie składania zamówienia. Prosimy nas o tym powiadomić w komentarzu do zamówienia lub drogą mailową.  W przypadku braku akceptacji na przesyłanie faktur w formie
 elektronicznej faktura zostanie przesłana w formie papierowej.

 Podstawą prawną wystawienia i przesyłania faktur jest Rozporządzenie Ministra Finansów1) z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej. Dz. U. z dnia 28 grudnia 2010 r. Nr 249, poz. 1661  

UWAGA: faktury są generowane automatycznie na podstawie wprowadzonych przez Państwa danych. Prosimy o weryfikację tych danych przed zatwierdzeniem zamówienia.


18. Polityka prywatności: Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego akcesoria.net.pl:

akcesoria.net.pl Joanna Matyas

ul. Płotki 7

86-005 Murowaniec

NIP: 9532222504

Dane podawane przez Państwa podczas rejestracji i składania zamówienia są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb sklepu internetowego akcesoria.net.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833). Dane są poufne i nie są ani nie będą udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom. Dane wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz w przypadku osób, które skorzystały z subskrypcji, do informowania o nowościach pojawiających się w sklepie. W każdej chwili Klient ma prawo zastrzec, że nie chce otrzymywać takich informacji.  Klient sklepu internetowego akcesoria.net.pl ma prawo do wglądu w swoje dane, możliwość dokonania ich modyfikacji oraz ma prawo do ich usunięcia z bazy sklepu. Nr księgi GIODO: 139892.

 

19. Zwroty:

a. Zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Prawo zwrotu przysługuje konsumentom jeśli wartość transakcji (kwota do zapłaty) przekracza 50zł.  Prawo do zwrotu nie dotyczy produktów zakupionych w formie elektronicznej.

b. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć otrzymany wraz z towarem paragon oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Instrukcję postępowania otrzymacie Państwo w emailu potwierdzającym wysyłkę towaru. Zwracany towar prosimy odesłać  przesyłką rejestrowaną, na adres:

 

akcesoria.net.pl Joanna Matyas

Murowaniec, ul. Płotki 7

89-200 Rynarzewo 

Odsyłane towary prosimy starannie zabezpieczyć, aby zapobiec ich uszkodzeniu.  Proszę również dołączyć informację o numerze konta, na który ma zostać przekazany zwrot pieniędzy.

c. Prawo do zwrotu przysługuje ustawowo jedynie osobom fizycznym, jednak po uzgodnieniu respektujemy także zwroty od podmiotów gospodarczych. 

d. Zwrotu należności dokonamy w przeciągu 7. dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru na podany przez Klienta rachunek bankowy.

 

Data Ostatniej Aktualizacji: 09-06-2022
© Akcesoria Artystyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sklepy Internetowe KQS.store
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies.