akcesoria.net.pl Joanna Matyas
ul. Płotki 7, 86-005 Murowaniec
NIP: 9532222504 Regon: 093217997
502 121 121 (PN-SB: 9-19)
kontakt@akcesoria.net.pl
Panel Klienta:
Logowanie Rejestracja
Często zadawane pytania


Wszystkie ceny w sklepie podane są w złotych polskich (lub wybranej walucie) i zawierają podatek VAT.


1. Jaki jest koszt przesyłki i czas realizacji zamówienia?

Zamówienia staramy się wysyłać jak najszybciej - w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania od Państwa płatności, bądź od potwierdzenia chęci zakupu przy wyborze przesyłki za pobraniem. Najczęściej wysyłam następnego dnia po otrzymaniu płatności, albo jeszcze tego samego dnia jak się uda- ale wolę mieć te dwa dni "marginesu" w razie, gdybym miała nawał zamówień.

Staram się pakować zamówienia jak najszybciej, ale też nie byle jak. Kaboszony dobieram w pary, pod kolor labradoryzacji, łezki też wybieram jak najpodobniejsze i wolę spakować towar starannie, aby sprostać Państwa potrzebom, niż byle jak wrzucać do woreczków i wysyłać byle co, byle jak. Staranność zajmuje czas. Jeśli zamówienie składa się z paru narzędzi, to wiadomo - raz dwa i zapakowane. Takie z "dobieraniem" i to wielu par - wiadomo, dłużej. Tego, niestety, nie przeskoczę... W razie zamówienia "na wczoraj" bardzo proszę o kontakt, stanę na głowie i zapakuję "na wczoraj", o ile fizycznie dam radę :)


Nie zarabiamy na kosztach przesyłki. Cena, którą Państwu nalicza Sklep zawiera cenę ustaloną przez przewoźnika (do przesyłek pocztowych rejestrowanych doliczamy VAT, który musimy odprowadzić) oraz koszt opakowania (koperta, kartonik). Wiemy, jak Klienci nie lubią przepłacać za dostawę, więc staramy się jej koszt ograniczać do minimum, często też pokrywamy część kosztu wysyłki (bądź całość).


  Zamówienie opłacone z góry Za pobraniem
Wartość
Zamówienia
Poczta polska
Rejestrowy
Priorytet
Poczta Polska
Rejestrowana
Ekonomiczna
  Paczkomat Kurier

  Poczta
Polska
 
0-99,99zł 8 zł 6 zł   8,9  zł 14 zł   17 zł
100-119,99zł 8  zł 6 zł   8,9  zł 9,9 zł  
120-149,99zł gratis gratis   8,9  zł 9,9 zł  
150-199,99zł gratis gratis   gratis 9,9 zł  
200-249,99zł gratis gratis   gratis 9,9 zł  
Powyżej 250zł gratis gratis   gratis gratis  


2. Jaki jest sposób płatności?

Płatności za zamówienie można dokonać przelewem bankowym , kartą kredytową lub w kasie wybranych sieci handlowych i stacji benzynowych poprzez dotpay - Moje Rachunki. Przyjmujemy również zapłatę poprzez Paypal (kontakt@akcesoria.net.pl). Możliwa jest również zapłata za towar przy odbiorze przy wyborze wysyłki za pobraniem,  prosimy o telefoniczne potwierdzenie chęci zakupu pod numerem:  509 611 300.


3. Ile mam czasu na zapłatę?

Prosimy o zapłatę w terminie 7 dni. Po upływie 7 dni przypomnimy mailem o upływającym terminie i jeśli nie uzgodnimy innego terminu płatności, zamówienie zostanie anulowane.


4. Czy mogę odebrać zamówione produkty osobiście?

Tak, ale tylko po telefonicznym lub mailowym umówieniu. Proszę wziąć pod uwagę, że punkt odbioru w Bydgoszczy jest czynny do 20 dnia każdego miesiąca, w dni robocze.


5. Czy można łączyć zamówienia aby oszczędzić na kosztach wysyłki?

Oczywiście, tak. Prosimy o zapłatę tylko jednego, niższego, kosztu wysyłki. Jeśli suma połączonych zamówień przekroczy 120zł, wyślemy towar bezpłatnie. Składając następne zamówienia jako formę wysyłki proszę wybrać formę wysyłki "Łączenie zamówień". 


7. Płatność kartą kredytową nie powiodła się, czy muszę zapłacić przelewem?

Nie, proszę nas o tym poinformować - wygenerujemy dodatkowy link do płatności kartą.


8. Nie znalazłam/em interesującego mnie produktu lub jest go za mało

Proszę nas o tym powiadomić. Być może mamy to w magazynie lub możemy sprowadzić. Zakupy na specjalne zamówienie mogą być tańsze - proszę pytać  kontakt@akcesoria.net.pl lub  509 611 300 

9. Jestem zarejestrowanym płatnikiem VAT z Unii Europejskiej i chcę zapłacić bez VAT.

Proszę nas o tym powiadomić przed dokonaniem płatności oraz podać w zamówieniu pełne dane firmowe. Po weryfikacji numeru VAT podamy kwotę do zapłaty netto lub na życzenie wygenerujemy link do płatności online. 


10. Program lojalnościowy wygląda w naszym sklepie następująco:

Łączna ilość zrealizowanych (wysłanych) zamówień:

5000 zł 10 % 
1000 zł 8 %  
500 zł 5 %  
300 zł 3 %  
200 zł 2.5 %  
100 zł 2 %


Życzymy udanych zakupów. Czekamy na Państwa pytania i uwagi.


Data Ostatniej Aktualizacji: 09-06-2022
© Akcesoria Artystyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sklepy Internetowe KQS.store
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies.