akcesoria.net.pl Joanna Matyas
ul. Płotki 7, 86-005 Murowaniec
NIP: 9532222504 Regon: 093217997
502 121 121 (PN-SB: 9-19)
kontakt@akcesoria.net.pl
Panel Klienta:
Logowanie Rejestracja
O SklepieWitam Państwa serdecznie w sklepie Akcesoria Artystyczne.

Bardzo miło mi Państwa gościć w naszych progach. Sklep Akcesoria Artystyczne powstał w 2005 roku. Swoją pasję - projektowanie oraz tworzenie biżuterii - rozhulałam do tego stopnia, że czasem nie było gdzie stąpnąć u mnie w domu, by nie natknąć się na jakieś koraliki. W końcu wyczerpały mi się moce przerobowe, a pragnienie posiadania coraz to nowych, ciekawszych eksponatów rosło, podobnie jak apetyt rośnie w miarę jedzenia :-) Postanowiłam więc podzielić się swoimi skarbami z innymi i tak właśnie powstały Akcesoria Artystyczne. 

Istniejemy dzięki Państwu i Państwa zaufaniu oraz nieustannemu wsparciu. Każda uwaga, nawet-a zwłaszcza-krytyczna, jest dla nas cenna. Dzięki Państwa poradom rozwijamy się, dążąc do ideału. W ciągu kilku lat oczekiwania Klientów wobec sklepu z akcesoriami biżuteryjnymi ewoluują: od jakości dostępnych materiałów począwszy, poprzez ich wybór, szybkość wysyłki i jej opakowania, na wzorze pieczątki skończywszy.

Półfabrykaty sprowadzam z wszystkich zakątków świata- Indii, Chin, USA - w tym z Hawajów, Afryki, Brazylii, Bali (Indonezja), Czech, Austrii i wielu, wielu innych.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje, porady, uwagi - tylko dzięki nim możemy się rozwijać.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna 


Data Ostatniej Aktualizacji: 27-09-2023
© Akcesoria Artystyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sklepy Internetowe KQS.store
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies.